Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


Pracowity czerwcowy weekend miała drużyna Żaków rocznik 2010 prowadzona przez trenera Piotra Lankamera. W sobotę tuz po godzinie 7.00 rano grupa zawodników i zawodniczek wraz ze swoimi rodzicami wyruszyła na całodzienną wycieczkę w Beskid Śląski. Celem wyprawy był Ustroń oraz Bielsko Biała. W Ustroniu oprócz przerwy na posiłek grupa wyruszyła wyciągiem a później pieszo na górę Czantorię, gdzie dzieciaki wraz z rodzicami korzystali z atrakcji m.in. toru saneczkowego oraz wieży widokowej. Podziwiać także można było piękną panoramę gór. Kilku godzinny pobyt na Czantorii i w samym Ustroniu zakończył pobyt w Bielsku Białej. Po całodziennym pobycia w godzinach wieczornych grupa szczęśliwa i uśmiechnięta wróciła do Blachowni.

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć w linku lub GALERII:

 

 

 

A już na następny dzień został rozegrany mecz towarzyski z drużyna Sportowej Częstochowy. Pojedynek był bardzo wyrównany i obfitował w dużą ilość bramek. Bardzo dobrze spisywali się także obaj bramkarze. Trener Piotr dał pograć wszystkim zawodnikom w równym wymiarze czasowym. Był to kolejny bardzo wartościowy sprawdzian. Pomimo wycieczki która odbyła się dzień wcześniej zawodnicy wyrażali dużą chęć do gry co bardzo ucieszyło szkoleniowca.

 

Orlik Blachownia - Sportowa Częstochowa  10:10  karne 3:5

 

Skład Orlika:

Hepner Igor, Sowa Mikołaj, Pawlak Oskar (3), Sienkiewicz Jan (2), Haładaj Szymon, Kusiński Bartosz, Pasieka Łukasz, Lach Filip, Suda Zofia (1), Ziętal Adam (2), Szostak Adam (1), Ryś Maciej, Góździk Kacper (1), Rokosa Jan

Trener: Lankamer Piotr