Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


3 czerwcana stadionie Lotu Konopiska odbyła się kolejna edycja Ligi Młodych Talencików. Na boiskach mogliśmy oglądać zmagania zawodników i zawodniczek z roczników 2010 oraz 2011-2012. Oprócz Orlika Blachownia wystąpiły Znicz Kłobuck, Sokół Wręczyca oraz Lot Konopiska.

Jak zawsze w takich spotkaniach padło sporo bramek, mecze były bardzo zacięte i widzieliśmy wiele świetnych zagrań. Zespół rocznika 2010 w tym dniu zaprezentował się dość przeciętnie, Dobra gra była przeplatana słabszą. Jedynym pocieszeniem jest fakt że wszyscy zawodnicy dostali szansę gry i spędzili na boisku tyle samo minut. 

 

 

 

Skład Orlika:

Pawlikowski Paweł, Pawlak Oskar (2), Kmieć Bartosz, Dusiński Igor (8),  Sienkiewicz Jan (1), Szostak Adam (4), Góździk Kacper, Kwasek Nikolas, Sowa Mikołaj, Lach Filip (1), Kusiński Bartosz (1), Haładaj Szymon (2), Ryś Maciek, samobójcze-2

Trener : Lankamer Piotr

 

Orlik - Znicz  8:2;  Orlik - Lot  11:7; Orlik - Sokół  2:12

 

 

Swoje mecze kolejne zagrała także drużyna trenera Leśniczka Żaki rocznik 2011 i mł. Co raz lepiej zawodnicy radzą sobie na zielonej trawie co dokumentują to licznie strzelonymi bramkami. Dla wielu z nich są to pierwsze występy jednak z każdym turniejem, z każdymi meczami ich gra i poziom idzie do góry.