Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


Drużyna Orlika Blachownia po raz kolejny brała udział w Memoriale Zbigniewa Dobosza, organizowanym przez zaprzyjaĹşniony klub UKS Raków Częstochowa. Tym razem reprezentował nas rocznik 2008. W Memoriale wzięło udział pięć zespołów Orlik Blachownia, Zieloni Żarki, UKS MOSiR Myszków, Raków Częstochowa oraz gospodarze UKS Raków Częstochowa. Zespoły rozgrywały mecze każdy z każdym. Nie prowdazono żadnej klasyfikacji, liczyła się gra młodych piłkarzy. Dla uczestników przygotowany został słodki poczęstunek oraz pokazowe mecze z byłymi i obecnymi zawodnikami RKS Raków Częstochowa. Młodzi adepci piłki nożnej mieli doskonałą okazję zebrania autografów oraz bezpośredniej gry na parkiecie. 

W drużynie złożonej z wszystkich zawodników uczestniczących zespołów w meczu z zawodnikami RKS Raków Częstochowa, wystąpiła nasza zawodniczka Julia Jaworska, jedyna dziewczynka na tym turnieju.

Orlik w Memoriale uczestniczył w mocno okrojonym składzie bez rezerwowego gdyż w tygodniu poprzedzającym występy rozchorowało się kilku zawodników a w przeddzień kolejnych dwóch.

Pomimo takich braków kadrowych nasz zespół pokazał się z dobrej strony na ile mógł w tym dniu. 

Na koniec Memoriału z rąk jednego z byłych zawodników RKS Raków Częstochowa - Piotra Bańskiego otrzymali pamiątkową statuetkę oraz drobne upominki.

 

Skład Orlika:

Pawlikowski Jacek, Hajdas Kacper, Toll Dawid, Krysiak Filip, Jaworska Julia

 

 

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

 

Obraz może zawierać: 13 osób, ludzie stoją

 

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, buty i boisko do koszykówki