Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W ostatnim meczu ligowym rozegranym na wyjeździe, zespół orlików został rozgromiony w Myszkowie 19:2.

Zespół z Myszkowa urządził sobie festiwal strzelecki gromiąc bezradny pod każdym względem zespół z Blachowni. Nieporadność zarówno w środku jak i na boku skrzętnie wykorzystywali dobrze dysponowani gospodarze.

Wejście Kuby Majchrzaka ożywiło trochę grę i spowodowało walkę zespołu. Do przerwy 8:1 po bramce Marcela Lankamera, którego nabił bramkarz.

Druga połowa to podobny obraz, o którym lepiej jak najszybciej zapomnieć.  Mecz zakończył się wynikiem 19:2. Drugą bramkę strzelił Kuba Majchrzak po strzale lewą nogą.

Orlik oddał w tym spotkaniu 1 strzał i zdobył 2 gole nad czym też warto się zastanowić.

UKS MOSiR III Myszków – UKS Orlik Blachownia 19:2 (8:1)