Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Pierwsza drużyna Orlika udała się do Miedźna na mecz z tamtejszym Gromem. Po poprzednim pechowo zremisowanym meczu z Cykarzewem ambicje „pomarańczowych” były mocno podrażnione. Początek meczu to pełna kontrola meczu przez Orlika. Atak pozycyjny był bardzo dokładnie i spokojnie budowany, często środkową strefą boiska. Kontry przeciwnika były sporadyczne, zazwyczaj po indywidualnych rajdach. Po przerwie do gry wdarł się chaos i akcje nie były już tak efektowne a co najważniejsze nie były również efektywne. Orlik przeważnie nie tworzył przewagi na połowie przeciwnika, więc akcje podbramkowe tworzyły się dzięki długim piłkom na skrzydła. Ten stan rzeczy spowodował, że po jednej z akcji gospodarzy po strzale z 16 metra bramkę z siatki wyciągał nominalny obrońca Aleschenko. Nie udało się zmienić wyniku i Orlik przegrywa 1-0. Pomimo porażki są pozytywy, szczególnie jeśli chodzi o kontrolę ataku pozycyjnego. Przed seniorami ostatni mecz ligowy, gdzie podejmie przy ul. Sportowej Liswartę Krzepice.

Grom Miedźno - Orlik Blachownia  1:0 (0:0)