Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Tak jak widać na zdjęciu, nasi Orlicy cieszyli się po wygranym meczu ligowym w Hucie Starej. Na mecz z Olimpią trener Lankamer zabrał jedenastkę zawodników a funkcję kapitana pod nieobecność Nicoli Bugaj piastował Szymon Haładaj, który ze swojej roli wywiązał się znakomicie i zasłużył swoją grą na wyróżnienie. Przez cały mecz grając na środku obrony doskonale kierował całym zespołem. Dzielnie w tych poczynaniach wtórował mu Filip Lach rozgrywając bardzo dobre spotkanie. Zawodnicy Orlika przez cały mecz lepiej prezentowali się pod względem rozgrywania piłki oraz tworzenia akcji bramkowych. Akcje naszego zespołu były bardzo składne i zakończone strzałami. Brakowało jednak skuteczności i zimnej krwi. Orlik potrafił stwarzać sytuacje jednak brakowało wykończenia. Po pierwszej połowie z tego powodu gospodarze prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie gra i skuteczność Orlika poprawiła się na tyle, iż Orlik poprawił skuteczność i zaczął zdobywać bramki. Liczne sytuacje podbramkowe dawały temu doskonałe okazje. Pomimo że Olimpia w 31' prowadziła już 3:1 to końcowy wynik brzmiał 5:3 dla Orlika. Brawa za rozsądną i dobrą grę naszego zespołu w szczególności w drugiej połowie co zostało udokumentowane wygraną tej połowy 4:1. Cały zespół zasłużył na pochwałę.

Olimpia Huta Stara - Orlik Blachownia  3:5 (2:1)