Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Zwycięstwem 5:2 zakończył się sobotni mecz młodzików młodszych Orlika Blachownia z Zielonymi Żarkami.

W meczu na swoim boisku z drużyną Zielonych Żarek osiągnęli zwycięstwo 5-2. Od samego początku spotkania nasi chłopcy mieli dużo dogodnych sytuacji i kontrolowali grę. Niestety do przerwy wynik był zadziwiający iż przegrywaliśmy 1-2. W drugiej połowie nasi chłopcy pokazali wole walki i wynik diametralnie się odwrócił. Duża ilość strzałów z daleka i indywidualnych akcji pozwoliła orlikowi na zatrzymanie 3 punktów w Blachowni.

Orlik Blachownia - Zieloni Żarki   5:2 (1:2)

Strzelcy:Boroń Kacper x3
Pośpiech Tymon x2

Skład:Polański Dawid, Musiałczyk Krystaian, Grzyb Łukasz, Boroń Kacper, Sienkiel Patryk, Banasik Adam, Próba Jakub, Musiał Kamil, Pośpiech Tymon

Trener: Drzewiecki Robert