Młodzik Młodszy D2 - 2008-2009

Młodzik Młodszy D2 - 2008-2009


Młodzik Młodszy D2 - 2008-2009 - tabela

MŁODZIK MŁODSZY E2 ROCZNIK 2008-2009 - LIGA OKRĘGOWA

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 OLIMPIA HUTA STARA 14 35 11 2 1 50:21
2 NAPRZÓD OSTROWY 14 33 10 3 1 87:15
3 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 14 29 9 2 3 60:25
4 ORLIK BLACHOWNIA 14 26 8 2 4 49:26
5 KMICIC KRUSZYNA 14 19 6 1 7 29:48
6 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 14 9 2 3 9 27:63
7 GROM MIEDŹNO 14 7 2 1 10 19:69
8 CZARNI STARCZA 14 0 0 0 13 11:71
Młodzik Młodszy D2 - 2008-2009 - terminarz

MŁODZIK MŁODSZY E2 ROCZNIK 2008-2009 - LIGA OKRĘGOWA

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1
2019-08-23/17:30 CZARNI STARCZA - OLIMPIA HUTA STARA 4:10
2019-08-24/10:00 ORLIK BLACHOWNIA - NAPRZÓD OSTROWY 3:1
2019-08-24/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - KMICIC KRUSZYNA 3:3
2019-09-18/11:00 GROM MIEDŹNO - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1:10
Kolejka nr 2
2019-08-28/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - OLIMPIA HUTA STARA 2:2
2019-08-28/17:30 KMICIC KRUSZYNA - CZARNI STARCZA 3:1
2019-08-28/17:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 9:0
2019-09-23/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - GROM MIEDŹNO 8:2
Kolejka nr 3
2019-08-31/10:00 GROM MIEDŹNO - NAPRZÓD OSTROWY 0:3
2019-08-31/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - ORLIK BLACHOWNIA 3:3
2019-08-31/10:00 CZARNI STARCZA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 2:4
2019-08-31/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - KMICIC KRUSZYNA 4:1
Kolejka nr 4
2019-09-07/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - KMICIC KRUSZYNA 5:0
2019-09-07/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 0:12
2019-09-07/10:00 ORLIK BLACHOWNIA - CZARNI STARCZA 5:0
2019-09-07/10:00 GROM MIEDŹNO - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 3:3
Kolejka nr 5
2019-09-11/17:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - NAPRZÓD OSTROWY 1:16
2019-09-11/17:00 CZARNI STARCZA - GROM MIEDŹNO 0:3
2019-09-11/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORLIK BLACHOWNIA 3:1
2019-09-11/17:00 KMICIC KRUSZYNA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:5
Kolejka nr 6
2019-09-14/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 8:2
2019-09-13/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - KMICIC KRUSZYNA 4:0
2019-09-14/10:00 GROM MIEDŹNO - OLIMPIA HUTA STARA 4:6
2019-09-14/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - CZARNI STARCZA 6:1
Kolejka nr 7
2019-09-23/17:00 CZARNI STARCZA - NAPRZÓD OSTROWY 1:16
2019-09-21/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 3:0
2019-09-21/10:00 KMICIC KRUSZYNA - GROM MIEDŹNO 6:0
2019-09-21/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 1:1
Kolejka nr 8
2019-09-27/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - ORLIK BLACHOWNIA 5:0
2019-09-28/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO 4:0
2019-09-28/10:00 KMICIC KRUSZYNA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 3:0
2019-09-28/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - CZARNI STARCZA 3:0
Kolejka nr 9
2019-10-05/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - NAPRZÓD OSTROWY 1:1
2019-10-05/10:00 CZARNI STARCZA - KMICIC KRUSZYNA 0:3
2019-10-05/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1:7
2019-10-05/10:00 GROM MIEDŹNO - ORLIK BLACHOWNIA 1:9
Kolejka nr 10
2019-10-12/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 5:0
2019-10-12/10:00 ORLIK BLACHOWNIA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 5:2
2019-10-12/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA 3:0
2019-10-12/10:00 KMICIC KRUSZYNA - OLIMPIA HUTA STARA 1:2
Kolejka nr 11
2019-10-19/10:00 KMICIC KRUSZYNA - NAPRZÓD OSTROWY 1:9
2019-10-19/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 0:5
2019-10-19/10:00 CZARNI STARCZA - ORLIK BLACHOWNIA 0:3
2019-10-19/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - GROM MIEDŹNO 1:2
Kolejka nr 12
2019-10-26/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 3:1
2019-10-26/10:00 GROM MIEDŹNO - CZARNI STARCZA 3:0
2019-10-26/10:00 ORLIK BLACHOWNIA - OLIMPIA HUTA STARA 0:1
2019-10-26/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 4:0
Kolejka nr 13
2019-11-02/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 3:3
2019-11-02/10:00 KMICIC KRUSZYNA - ORLIK BLACHOWNIA 4:2
2019-11-02/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - GROM MIEDŹNO 7:1
2019-10-24/16:45 CZARNI STARCZA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 2:6
Kolejka nr 14
2019-11-09/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - CZARNI STARCZA 3:0
2019-09-17/17:30 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - OLIMPIA HUTA STARA 1:3
2019-11-09/10:00 GROM MIEDŹNO - KMICIC KRUSZYNA 2:4
2019-11-09/10:00 ORLIK BLACHOWNIA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:3
Młodzik Młodszy D2 - 2008-2009 - kadra

MŁODZIK MŁODSZY E2 ROCZNIK 2008-2009 - LIGA OKRĘGOWA

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

  • BĄCAL  IGOR 
  • BĄCAL  JAKUB
  • BIAŁAS  DAWID
  • BOCHENEK KAMIL
  • CZERKIESKI  ANTONI
  • DĘBSKI  OLIWIER
  • GOLIS  MIKOŁAJ
  • HAJDAS KACPER
  • KRYSIAK FILIP
  • MAJ  MATEUSZ
  • KAŁUŻYŃSKI  WIKTOR
  • MAJ  MATEUSZ
  • PAWLIKOWSKI  JACEK
  • PRZYBYLSKI  FILIP
  • RAKUS  DAWID
  • STAŚKIEWICZ  PIOTR
  • ZIOŁO FILIP
  • ŻABICKI  WIKTOR

 

TRENER – JURA IRENEUSZ  tel.667308880