Orlik Młodszy E2 - 2009

Orlik Młodszy E2 - 2009


Orlik Młodszy E2 - 2009 - tabela

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2009 - I LIGA OKRĘGOWA


Rozgrywki w sezonie 2018/2019 - runda wiosenna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 POLONIA PORAJ 7 16 5 1 1 48:20
2 ZNICZ I KŁOBUCK 7 15 4 3 0 35:18
3 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 7 14 4 2 1 43:30
4 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 7 12 4 0 3 54:32
5 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7 10 3 1 3 38:37
6 WARTA MSTÓW 7 6 2 0 5 32:33
7 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 7 4 1 1 5 26:57
8 ORLIK I BLACHOWNIA 7 3 1 0 6 27:76
Orlik Młodszy E2 - 2009 - terminarz

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2009 - I LIGA OKRĘGOWA


Rozgrywki w sezonie 2018/2019 - runda wiosenna

 

Kolejka nr 1
2019-03-22/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - WARTA MSTÓW 3:1
2019-03-22/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:11
2019-03-22/17:00 POLONIA PORAJ - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:2
2019-03-22/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 9:8
Kolejka nr 2
2019-03-29/17:00 WARTA MSTÓW - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 1:6
2019-03-29/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 17:2
2019-03-29/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 11:1
2019-03-30/10:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 2:6
Kolejka nr 3
2019-04-05/17:00 POLONIA PORAJ - ZNICZ I KŁOBUCK 3:3
2019-04-05/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:9
2019-04-05/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 8:5
2019-04-06/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 4:5
Kolejka nr 4
2019-04-12/17:00 WARTA MSTÓW - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:5
2019-04-12/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - ORLIK I BLACHOWNIA 5:3
2019-04-12/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 3:9
2019-04-12/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:6
Kolejka nr 5
2019-04-26/17:00 POLONIA PORAJ - WARTA MSTÓW 7:3
2019-04-26/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5:6
2019-04-26/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK 6:6
2019-04-26/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 12:6
Kolejka nr 6
2019-04-30/17:00 WARTA MSTÓW - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 5:6
2019-04-30/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5:3
2019-04-30/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 5:5
2019-04-30/17:00 POLONIA PORAJ - ORLIK I BLACHOWNIA 17:3
Kolejka nr 7
2019-04-18/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK 2:2
2019-05-03/10:00 ORLIK I BLACHOWNIA - WARTA MSTÓW 2:14
2019-05-03/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 4:2
2019-05-03/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 11:4
Kolejka nr 8
2019-05-10/17:00 WARTA MSTÓW - ZNICZ I KŁOBUCK -:-
2019-05-10/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ -:-
2019-05-10/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
2019-05-10/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2019-05-17/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW -:-
2019-05-17/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-17/17:00 POLONIA PORAJ - RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-18/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 WARTA MSTÓW - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-24/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - POLONIA PORAJ -:-
2019-05-24/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-24/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 11
2019-05-31/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW -:-
2019-05-31/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-31/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - ZNICZ I KŁOBUCK -:-
2019-05-31/17:00 POLONIA PORAJ - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 12
2019-06-07/17:00 WARTA MSTÓW - POLONIA PORAJ -:-
2019-06-07/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-07/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-08/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-14/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK -:-
2019-06-14/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-14/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - POLONIA PORAJ -:-
2019-06-14/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW -:-
Kolejka nr 14
2019-06-21/17:00 WARTA MSTÓW - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
2019-06-21/17:00 POLONIA PORAJ - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
Orlik Młodszy E2 - 2009 - kadra

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2009 - I LIGA OKRĘGOWA

 

  • BĄCAL  IGOR 
  • BĄCAL  JAKUB
  • BIAŁAS  DAWID
  • CHABROWSKI  OLIWIER
  • CZERKIEWSKI  ANTONI
  • DĘBSKI  OLIWIER
  • GOLIS  MIKOŁAJ
  • IGNASIAK  KACPER
  • MAJ  MATEUSZ
  • MATYJA  FRANCISZEK
  • KAŁUŻYŃSKI  WIKTOR
  • MAJ  MATEUSZ
  • PRZYBYLSKI  FILIP
  • RAKUS  DAWID
  • STAŚKIEWICZ  PIOTR
  • SOBCZAK  KUBA
  • UL  JAKUB
  • ŻABICKI  WIKTOR

 

TRENER – JURA IRENEUSZ  tel.667308880