Orlik Młodszy E2 - 2010

Orlik Młodszy E2 - 2010


Orlik Młodszy E2 - 2010 - tabela

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2009 - LIGA OKRĘGOWA   GR.IV


Rozgrywki w sezonie 2018/2019 - runda jesienna

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 9 25 8 1 0 74:23
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 9 22 7 1 1 60:27
3 ORLIK II BLACHOWNIA 9 15 5 0 4 50:33
4 OLIMPIA HUTA STARA 9 10 3 1 5 26:58
5 ORZEł KIEDRZYN 9 4 1 1 7 19:50
6 ALKAS ALEKSANDRIA 9 3 1 0 8 20:58
Orlik Młodszy E2 - 2010 - terminarz

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2009 - LIGA OKRĘGOWA   GR.IV


Rozgrywki w sezonie 2018/2019 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1
2018-08-24/17:00 ORZEł KIEDRZYN - ORLIK II BLACHOWNIA 0:8
2018-08-24/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 15:0
2018-08-24/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 13:0
Kolejka nr 2
2018-08-29/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 5:11
2018-08-31/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - OLIMPIA HUTA STARA 9:1
2018-08-31/17:00 ORZEł KIEDRZYN - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 0:11
Kolejka nr 3
2018-09-07/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 12:6
2018-09-07/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ALKAS ALEKSANDRIA 5:3
2018-09-08/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ORZEł KIEDRZYN 5:1
Kolejka nr 4
2018-09-14/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 7:3
2018-09-15/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ALKAS ALEKSANDRIA 6:3
2018-09-15/11:00 ORZEł KIEDRZYN - OLIMPIA HUTA STARA 0:3
Kolejka nr 5
2018-09-21/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 5:4
2018-09-21/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:10
2018-09-21/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORZEł KIEDRZYN 3:1
Kolejka nr 6
2018-09-28/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ORZEł KIEDRZYN 5:6
2018-09-28/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:7
2018-09-28/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 3:10
Kolejka nr 7
2018-10-05/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORLIK II BLACHOWNIA 3:5
2018-10-05/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ORZEł KIEDRZYN 5:4
2018-10-09/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 5:2
Kolejka nr 8
2018-10-12/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:3
2018-10-12/17:00 ORZEł KIEDRZYN - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1:4
2018-10-12/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - OLIMPIA HUTA STARA 2:3
Kolejka nr 9
2018-10-19/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORLIK II BLACHOWNIA 0:5
2018-10-19/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORZEł KIEDRZYN 6:6
2018-10-20/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 4:4
Kolejka nr 10
2018-10-27/11:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-26/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2018-10-26/17:00 ORZEł KIEDRZYN - ALKAS ALEKSANDRIA -:-

 

 

 

 

Orlik Młodszy E2 - 2010 - kadra

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010-  LIGA OKRĘGOWA  GR.IV

 

  • BARTYZEL  PATRYCJA
  • BEKUS  SEWERYN
  • BUGAJ  NICOLA
  • DUSIŃSKI  IGOR
  • GłUSZKO  OLGA
  • GÓŹDZIK  KACPER
  • HAłADAJ  SZYMON
  • JAFRA  BARTOSZ
  • KOłACZYK  IGOR
  • KMIEĆ  BARTOSZ
  • KUSIŃSKI  BARTOSZ
  • KWASEK  NIKOLAS
  • LACH  FILIP
  • MORGA  OLIWIA
  • PASIEKA  łUKASZ
  • PAWLAK  OSKAR
  • PAWLIKOWSKI  PAWEł
  • ROKOSA  JAN
  • RYŚ  MACIEJ
  • SIENKIEWICZ  JAN
  • SOWA  MIKOłAJ
  • SUDA  ZOFIA
  • SZOSTAK  ADAM
  • ZIĘTAL  ADAM

 

TRENER - LANKAMER PIOTR   tel.664743621