Orlik Młodszy E2 - 2010

Orlik Młodszy E2 - 2010


Orlik Młodszy E2 - 2010 - tabela

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010 - LIGA OKRĘGOWA   GR.I


Rozgrywki w sezonie 2018/2019 - runda wiosenna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA I CZĘSTOCHOWA 6 18 6 0 0 66:18
2 AJAKS V CZĘSTOCHOWA 6 12 4 0 2 41:28
3 LOT KONOPISKA 6 12 4 0 2 70:31
4 ORLIK II BLACHOWNIA 6 9 3 0 3 30:33
5 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 6 9 3 0 3 43:34
6 ALKAS ALEKSANDRIA 6 3 1 0 5 24:68
7 OLIMPIA HUTA STARA 6 0 0 0 6 16:78

 

 

Orlik Młodszy E2 - 2010 - terminarz

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010 - LIGA OKRĘGOWA   GR.I


Rozgrywki w sezonie 2018/2019 - runda wiosenna

 

Kolejka nr 1
2019-03-22/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 3:4
2019-03-22/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ALKAS ALEKSANDRIA 6:11
2019-03-22/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 9:8
Kolejka nr 2
2019-03-28/16:30 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 0:7
2019-03-29/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - LOT KONOPISKA 7:8
2019-03-29/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 16:1
Kolejka nr 3
2019-04-05/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORLIK II BLACHOWNIA 1:4
2019-04-05/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 19:2
2019-04-05/17:00 LOT KONOPISKA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 6:7
Kolejka nr 4
2019-04-12/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 1:8
2019-04-12/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - LOT KONOPISKA 0:18
2019-04-12/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:7
Kolejka nr 5
2019-04-26/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 14:0
2019-04-26/17:00 LOT KONOPISKA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 13:5
2019-04-27/11:30 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 6:3
Kolejka nr 6
2019-04-30/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ALKAS ALEKSANDRIA 11:3
2019-04-30/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 6:4
2019-04-30/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - LOT KONOPISKA 3:17
Kolejka nr 7
2019-05-03/10:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 10:3
2019-05-03/17:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 16:5
2019-05-03/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 5:8
Kolejka nr 8
2019-05-10/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-10/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2019-05-10/17:00 LOT KONOPISKA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2019-05-17/17:00 LOT KONOPISKA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2019-05-17/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-17/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2019-05-24/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-25/10:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
Kolejka nr 11
2019-05-31/17:00 LOT KONOPISKA - ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2019-05-31/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-01/10:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 12
2019-06-07/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-07/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2019-06-07/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-14/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2019-06-14/17:00 LOT KONOPISKA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2019-06-15/10:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2019-06-21/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA -:-
Orlik Młodszy E2 - 2010 - kadra

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010-  LIGA OKRĘGOWA  GR.I

 

  • BARTYZEL  PATRYCJA
  • BEDNAREK KACPER
  • BUGAJ  NICOLA
  • DUSIŃSKI  IGOR
  • GÓŹDZIK  KACPER
  • HAŁADAJ  SZYMON
  • JAFRA  BARTOSZ
  • KOŁACZYK  IGOR
  • KMIEĆ  BARTOSZ
  • KUSIŃSKI  BARTOSZ
  • KWASEK  NIKOLAS
  • LACH  FILIP
  • MAJCHERCZYK EMIL
  • PASIEKA  ŁUKASZ
  • PAWLAK  OSKAR
  • PAWLIKOWSKI  PAWEŁ
  • ROKOSA  JAN
  • RYŚ  MACIEJ
  • SIENKIEWICZ  JAN
  • SKIBA ERYK
  • SOWA  MIKOŁAJ
  • SZOSTAK  ADAM
  • ZIĘTAL  ADAM

 

TRENER - LANKAMER PIOTR   tel.664743621