Orlik Młodszy E2 - 2010

Orlik Młodszy E2 - 2010


Orlik Młodszy E2 - 2010 - tabela

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010 - I LIGA OKRĘGOWA   

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 12 30 10 0 2 102:59
2 SKRA I CZĘSTOCHOWA 12 26 8 2 2 88:50
3 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 12 23 7 2 3 104:66
4 ZIELONI I ŻARKI 12 16 4 4 4 78:71
5 PŁOMIEŃ Kuźnica M. 12 14 4 2 6 52:45
6 ORLIK I BLACHOWNIA 12 11 3 2 7 62:70
7 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 12 0 0 0 12 14:139
Orlik Młodszy E2 - 2010 - terminarz

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010 - I LIGA OKRĘGOWA   

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1
2019-08-23/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 23:0
2019-08-23/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 4:2
2019-08-23/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - PAUZA  
2019-08-23/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ZIELONI I ŻARKI 10:6
Kolejka nr 2
2019-08-30/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - ZIELONI I ŻARKI 5:14
2019-08-30/17:00 PAUZA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA  
2019-08-30/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - ORLIK I BLACHOWNIA 2:2
2019-08-30/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 8:9
Kolejka nr 3
2019-09-03/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 7:3
2019-09-10/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 4:7
2019-09-03/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 5:1
2019-09-03/17:00 ZIELONI I ŻARKI - PAUZA  
Kolejka nr 4
2019-09-06/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PAUZA  
2019-09-06/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - ZIELONI I ŻARKI 2:2
2019-09-25/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:3
2019-09-07/12:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 5:1
Kolejka nr 5
2019-09-14/10:00 ORLIK I BLACHOWNIA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 8:1
2019-09-13/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 17:0
2019-09-13/17:00 ZIELONI I ŻARKI - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:5
2019-09-13/17:00 PAUZA - PŁOMIEŃ Kuźnica M.  
Kolejka nr 6
2019-09-20/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 0:12
2019-09-20/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - PAUZA  
2019-09-20/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 7:5
2019-09-21/12:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ZIELONI I ŻARKI 12:4
Kolejka nr 7
2019-09-27/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 18:1
2019-09-27/17:00 ZIELONI I ŻARKI - ORLIK I BLACHOWNIA 8:8
2019-09-27/17:00 PAUZA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA  
2019-09-27/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - SKRA I CZĘSTOCHOWA 1:3
Kolejka nr 8
2019-10-01/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:7
2019-10-01/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 9:5
2019-10-01/17:00 PAUZA - ORLIK I BLACHOWNIA  
2019-10-01/17:00 ZIELONI I ŻARKI - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 9:9
Kolejka nr 9
2019-10-04/17:00 ZIELONI I ŻARKI - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 8:1
2019-10-04/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PAUZA  
2019-10-03/18:00 ORLIK I BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 2:3
2019-11-23/12:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 10:1
Kolejka nr 10
2019-10-11/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 2:8
2019-10-11/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 10:2
2019-10-11/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:10
2019-10-11/17:00 PAUZA - ZIELONI I ŻARKI  
Kolejka nr 11
2019-10-18/17:00 PAUZA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA  
2019-10-18/17:00 ZIELONI I ŻARKI - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 6:4
2019-10-18/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 4:4
2019-10-18/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 6:8
Kolejka nr 12
2019-10-21/16:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 0:15
2019-10-25/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ZIELONI I ŻARKI 8:4
2019-10-25/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - PAUZA  
2019-11-16/12:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 22:3
Kolejka nr 13
2019-10-31/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 11:0
2019-10-31/17:00 PAUZA - SKRA I CZĘSTOCHOWA  
2019-10-31/17:00 ZIELONI I ŻARKI - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:12
2019-10-31/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 12:7
Kolejka nr 14
2019-11-08/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:8
2019-11-08/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - ZIELONI I ŻARKI 0:9
2019-11-08/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 6:3
2019-11-09/10:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PAUZA  
Orlik Młodszy E2 - 2010 - kadra

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2010-  I LIGA OKRĘGOWA  

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

  • BARTYZEL  PATRYCJA
  • BUGAJ  NICOLA
  • DUSIŃSKI  IGOR
  • GÓŹDZIK  KACPER
  • HAŁADAJ  SZYMON
  • JAFRA  BARTOSZ
  • KMIEĆ  BARTOSZ
  • KUSIŃSKI  BARTOSZ
  • LACH  FILIP
  • MAJCHERCZYK EMIL
  • PASIEKA  ŁUKASZ
  • PAWLAK  OSKAR
  • PAWLIKOWSKI  PAWEŁ
  • RYŚ  MACIEJ
  • SIENKIEWICZ  JAN
  • SKIBA ERYK

 

TRENER - LANKAMER PIOTR   tel.664743621