Orlik Młodszy E2 - 2012-2013

Orlik Młodszy  E2 - 2012-2013


Orlik Młodszy E2 - 2012-2013 - tabela

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2012-2013 - LIGA OKRĘGOWA  GR.B

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda wiosenna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
2 STRADOM CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
3 SOKÓŁ I WRĘCZYCA 0 0 0 0 0 0:0
4 ORLIK II BLACHOWNIA 0 0 0 0 0 0:0
5 LOT KONOPISKA 0 0 0 0 0 0:0
6 KAMIENICA POLSKA 0 0 0 0 0 0:0
7 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
8 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
Orlik Młodszy E2 - 2012-2013 - terminarz

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2012-2013 - LIGA OKRĘGOWA  GR.B

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda wiosenna

 

Kolejka nr 1
2020-06-30/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2020-06-30/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-30/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-30/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 2
2020-03-27/17:00 LOT KONOPISKA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-03-27/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
2020-03-27/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-03-27/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 3
2020-04-04/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - LOT KONOPISKA -:-
2020-04-03/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-03/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-03/17:00 KAMIENICA POLSKA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 4
2020-04-10/17:00 LOT KONOPISKA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-10/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-04-10/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
2020-04-10/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 5
2020-04-17/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2020-04-17/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-04-17/17:00 KAMIENICA POLSKA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-17/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 6
2020-04-24/17:00 LOT KONOPISKA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-24/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-25/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-04-24/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 7
2020-05-01/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - LOT KONOPISKA -:-
2020-05-01/17:00 KAMIENICA POLSKA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-01/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-05-01/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2020-05-08/17:00 LOT KONOPISKA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-10/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-05-08/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-08/17:00 KAMIENICA POLSKA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 9
2020-05-15/17:00 KAMIENICA POLSKA - LOT KONOPISKA -:-
2020-05-15/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-15/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-15/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2020-05-22/17:00 LOT KONOPISKA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-05-22/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-22/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
2020-05-22/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 11
2020-05-29/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2020-05-29/17:00 KAMIENICA POLSKA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-29/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-29/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 12
2020-06-05/17:00 LOT KONOPISKA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-05/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
2020-06-05/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-06-05/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2020-06-12/17:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2020-06-12/17:00 ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-12/17:00 KAMIENICA POLSKA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-06-12/17:00 SOKÓŁ I WRĘCZYCA - VICTORIA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2020-06-19/17:00 LOT KONOPISKA - SOKÓŁ I WRĘCZYCA -:-
2020-06-19/17:00 VICTORIA I CZĘSTOCHOWA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-06-19/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ISD-UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-19/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
Orlik Młodszy E2 - 2012-2013 - kadra

ORLIK MłODSZY E2 ROCZNIK 2012-2013 - LIGA OKRĘGOWA   GR.B

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda wiosenna

 

  • BRZOZOWSKA NATALIA
  • CHUDY  ANTONI
  • CIERPIAŁ  OLIWIER
  • DRAB  MATEUSZ
  • GAJZNER  ANTONI
  • JACHIMCZAK  FILIP
  • KAROŃSKI  ALAN
  • KULIK  KACPER
  • MIKOŁAJCZYK  DOMINIK
  • OSIŃSKI  JAKUB
  • PONIEDZIAŁEK  FILIP
  • SKORUPSKI  MATEUSZ
  • STOBRAWA  ALEKSANDER
  • SWAT  LEON
  • TOLL  KAMIL
  • WIDAWSKI  EMIL
  • WÓJCIK  ALAN
  • WYPART  MIŁOSZ

 

TRENER - DAWIDSON  GRZEGORZ  tel.781780165