Orlik Starszy E1 - 2010-2011

Orlik Starszy E1 - 2010-2011


Orlik Starszy E1 - 2010-2011 - tabela

ORLIK STARSZY E1 ROCZNIK 2010-2011 - I LIGA OKRĘGOWA   GR.A

 

Rozgrywki w sezonie 2020/2021 - runda jesienna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA I CZĘSTOCHOWA 5 15 5 0 0 46:11
2 ZNICZ KŁOBUCK 5 10 3 1 1 29:26
3 AKADEMIA SPORTOWA I LUBLINIEC 5 7 2 1 2 33:35
4 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5 5 1 2 2 30:34
5 SPORTING FA Lubliniec 5 3 1 0 4 28:50
6 ORLIK I BLACHOWNIA 5 2 0 2 3 22:32

 

 

ORLIK STARSZY E1 ROCZNIK 2010-2011 - LIGA OKRĘGOWA   GR.C

Rozgrywki w sezonie 2020/2021 - runda jesienna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ORLIK II BLACHOWNIA 5 15 5 0 0 63:10
2 STRADOM CZĘSTOCHOWA 5 9 3 0 2 48:23
3 SKRA III CZĘSTOCHOWA 5 9 3 0 2 58:36
4 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4 6 2 0 2 34:18
5 CZARNI STARCZA 4 3 1 0 3 23:65
6 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 5 0 0 0 5 11:85
Orlik Starszy E1 - 2010-2011 - terminarz

ORLIK STARSZY E1 ROCZNIK 2010-2011 - I LIGA OKRĘGOWA  GR.A   

 

Rozgrywki w sezonie 2020/2021 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1
2020-08-28/17:30 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - ZNICZ KŁOBUCK 8:6
2020-08-31/18:00 ORLIK I BLACHOWNIA - SPORTING FA Lubliniec 6:10
2020-09-02/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 2
2020-09-04/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 6:6
2020-09-04/17:00 SPORTING FA Lubliniec - SKRA I CZĘSTOCHOWA 4:9
2020-09-04/18:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - ORLIK I BLACHOWNIA 4:4
Kolejka nr 3
2020-09-12/10:00 ORLIK I BLACHOWNIA - ZNICZ KŁOBUCK 3:4
2020-09-11/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 16:1
2020-09-11/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA Lubliniec 14:4
Kolejka nr 4
2020-09-18/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - SPORTING FA Lubliniec 9:4
2020-09-18/18:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 10:1
2020-09-19/10:00 ORLIK I BLACHOWNIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 2:7
Kolejka nr 5
2020-09-26/13:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ZNICZ KŁOBUCK 7:2
2020-09-25/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 7:7
2020-09-25/17:00 SPORTING FA Lubliniec - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC 6:12
Kolejka nr 6
2020-10-02/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-10-02/17:00 SPORTING FA Lubliniec - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
2020-10-02/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2020-10-09/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-10-10/14:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - SPORTING FA Lubliniec -:-
2020-10-11/15:00 ORLIK I BLACHOWNIA - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
Kolejka nr 8
2020-10-16/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
2020-10-16/18:15 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-16/17:00 SPORTING FA Lubliniec - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-23/17:00 SPORTING FA Lubliniec - ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-10-23/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC -:-
2020-10-25/10:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-30/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-31/10:00 ORLIK I BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-30/18:00 AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC - SPORTING FA Lubliniec -:-

 

ORLIK STARSZY E1 ROCZNIK 2010-2011 - LIGA OKRĘGOWA  GR.C   

 

Rozgrywki w sezonie 2020/2021 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1
2020-08-28/17:30 SKRA III CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA 24:5
2020-08-28/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 5:7
2020-08-28/18:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 26:2
Kolejka nr 2
2020-09-04/17:00 CZARNI STARCZA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 11:5
2020-09-04/19:30 ORLIK II BLACHOWNIA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:0
2020-09-04/17:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 7:4
Kolejka nr 3
2020-11-07/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA -:-
2020-09-11/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 10:3
2020-09-11/18:00 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 1:11
Kolejka nr 4
2020-09-18/17:00 CZARNI STARCZA - ORLIK II BLACHOWNIA 3:28
2020-09-18/17:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 23:3
2020-09-18/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 11:4
Kolejka nr 5
2020-09-25/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA 8:4
2020-09-26/08:40 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:14
2020-09-23/17:30 ORLIK II BLACHOWNIA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 14:1
Kolejka nr 6
2020-10-02/17:00 CZARNI STARCZA - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-04/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-04/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 7
2020-10-11/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - CZARNI STARCZA -:-
2020-10-09/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2020-10-10/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2020-10-16/17:00 CZARNI STARCZA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-17/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-14/18:00 ORLIK II BLACHOWNIA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/10:00 ORLIK II BLACHOWNIA - CZARNI STARCZA -:-
2020-10-25/12:30 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-23/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-30/17:00 CZARNI STARCZA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-30/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-30/16:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
Orlik Starszy E1 - 2010-2011 - kadra

ORLIK STARSZY E1 ROCZNIK 2010-2011 -  LIGA OKRĘGOWA  

 

Rozgrywki w sezonie 2020/2021 - runda jesienna

 

  • DUSIŃSKI  IGOR
  • HAŁADAJ  SZYMON
  • JAFRA  BARTOSZ
  • KMIEĆ  BARTOSZ
  • KULA  ADAM
  • KUSIŃSKI  BARTOSZ
  • LACH  FILIP
  • LISZAJ MARCEL
  • MAJCHERCZYK EMIL
  • MATYJA FRANCISZEK
  • MILCZARSKI WOJCIECH
  • PASIEKA  ŁUKASZ
  • PAWLAK  OSKAR
  • PAWLIKOWSKI  PAWEŁ
  • PŁACZEK  MARIUSZ
  • SIENKIEWICZ  JAN
  • SKIBA ERYK
  • SMOLNIK STANISŁAW
  • ŚCISŁOWSKI MIKOŁAJ
  • WŁODARSKI  DAWID

 

TRENER - LANKAMER PIOTR   tel.664743621