Seniorzy Klasa B

Seniorzy Klasa B


Seniorzy Klasa B - tabela

SENIORZY - KLASA B   GR.I

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 METAL RZEKI WIELKIE 4 12 4 0 0 23:3
2 ORLIK BLACHOWNIA 4 12 4 0 0 19:2
3 ZNICZ II KŁOBUCK 4 10 3 1 0 12:1
4 GMINA II KŁOMNICE 4 7 2 1 1 9:4
5 ISKRA MOKRZESZ 4 7 2 1 1 11:8
6 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 4 6 1 3 0 3:1
7 PIAST LUBOJNA 3 6 2 0 1 4:4
8 POLONIA-UNIA WIDZÓW 4 4 1 1 2 4:12
9 UNIA II RĘDZINY 4 1 0 1 3 7:21
10 JUNIOR Szarlejka 4 0 0 0 4 3:12
11 PŁOMIEŃ BOROWE 4 0 0 0 4 1:12
12 OLIMPIA II TRUSKOLASY 3 0 0 0 3 2:18
Seniorzy Klasa B - terminarz

SENIORZY - KLASA B   GR.I

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1
2019-08-24/16:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ZNICZ II KŁOBUCK 0:0
2019-08-24/17:00 PIAST LUBOJNA - PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2019-08-25/17:00 GMINA II KŁOMNICE - ISKRA MOKRZESZ 4:2
2019-08-25/17:00 OLIMPIA II TRUSKOLASY - METAL RZEKI WIELKIE 0:9
2019-08-25/17:00 JUNIOR Szarlejka - ORLIK BLACHOWNIA 1:5
2019-08-25/17:00 UNIA II RĘDZINY - POLONIA-UNIA WIDZÓW 3:3
Kolejka nr 2
2019-08-31/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-08-31/17:00 PIAST LUBOJNA - GMINA II KŁOMNICE 2:1
2019-09-01/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 0:1
2019-09-01/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - UNIA II RĘDZINY 7:1
2019-09-01/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - OLIMPIA II TRUSKOLASY 4:0
2019-09-01/17:00 ISKRA MOKRZESZ - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:1
Kolejka nr 3
2019-09-08/12:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PIAST LUBOJNA 2:0
2019-09-08/17:00 GMINA II KŁOMNICE - PŁOMIEŃ BOROWE 4:0
2019-09-08/17:00 OLIMPIA II TRUSKOLASY - ISKRA MOKRZESZ 2:5
2019-09-08/17:00 JUNIOR Szarlejka - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-09-08/17:00 UNIA II RĘDZINY - METAL RZEKI WIELKIE 3:5
2019-09-08/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ORLIK BLACHOWNIA 0:2
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:30 METAL RZEKI WIELKIE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 7:0
2019-09-14/16:30 PIAST LUBOJNA - OLIMPIA II TRUSKOLASY  
2019-09-15/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ORLIK BLACHOWNIA 0:5
2019-09-15/16:30 ZNICZ II KŁOBUCK - UNIA II RĘDZINY 6:0
2019-09-15/16:30 ISKRA MOKRZESZ - JUNIOR Szarlejka 3:1
2019-09-15/16:30 GMINA II KŁOMNICE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 0:0
Kolejka nr 5
2019-09-22/12:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2019-09-22/16:30 OLIMPIA II TRUSKOLASY - GMINA II KŁOMNICE -:-
2019-09-22/16:30 JUNIOR Szarlejka - PIAST LUBOJNA -:-
2019-09-22/16:30 UNIA II RĘDZINY - ISKRA MOKRZESZ -:-
2019-09-22/16:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2019-09-21/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - METAL RZEKI WIELKIE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-28/16:00 PIAST LUBOJNA - UNIA II RĘDZINY -:-
2019-09-29/12:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - OLIMPIA II TRUSKOLASY -:-
2019-09-29/16:00 PŁOMIEŃ BOROWE - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2019-09-28/16:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-09-29/16:00 ISKRA MOKRZESZ - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2019-09-29/16:00 GMINA II KŁOMNICE - JUNIOR Szarlejka -:-
Kolejka nr 7
2019-10-05/15:30 METAL RZEKI WIELKIE - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2019-10-06/15:30 OLIMPIA II TRUSKOLASY - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2019-10-06/15:30 JUNIOR Szarlejka - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2019-10-06/15:30 UNIA II RĘDZINY - GMINA II KŁOMNICE -:-
2019-10-06/15:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PIAST LUBOJNA -:-
2019-10-05/15:30 ORLIK BLACHOWNIA - ISKRA MOKRZESZ -:-
Kolejka nr 8
2019-10-12/15:00 PIAST LUBOJNA - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-10-13/12:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - UNIA II RĘDZINY -:-
2019-10-13/15:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2019-10-13/15:00 ISKRA MOKRZESZ - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2019-10-13/15:00 GMINA II KŁOMNICE - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2019-10-13/15:00 OLIMPIA II TRUSKOLASY - JUNIOR Szarlejka -:-
Kolejka nr 9
2019-10-19/15:00 METAL RZEKI WIELKIE - PIAST LUBOJNA -:-
2019-10-20/15:00 JUNIOR Szarlejka - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2019-10-20/15:00 UNIA II RĘDZINY - OLIMPIA II TRUSKOLASY -:-
2019-10-20/15:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2019-10-19/15:00 ORLIK BLACHOWNIA - GMINA II KŁOMNICE -:-
2019-10-20/15:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ISKRA MOKRZESZ -:-
Kolejka nr 10
2019-10-26/14:00 PIAST LUBOJNA - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2019-10-27/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2019-10-27/14:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ISKRA MOKRZESZ -:-
2019-10-27/14:00 GMINA II KŁOMNICE - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2019-10-27/14:00 OLIMPIA II TRUSKOLASY - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2019-10-27/14:00 JUNIOR Szarlejka - UNIA II RĘDZINY -:-
Kolejka nr 11
2019-11-02/13:30 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2019-11-03/13:30 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2019-11-03/13:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - JUNIOR Szarlejka -:-
2019-11-02/13:30 ORLIK BLACHOWNIA - OLIMPIA II TRUSKOLASY -:-
2019-11-03/13:30 ZNICZ II KŁOBUCK - GMINA II KŁOMNICE -:-
2019-11-03/13:30 ISKRA MOKRZESZ - PIAST LUBOJNA -:-
Seniorzy Klasa B - kadra

SENIORZY - KLASA B   GR.I

 

Rozgrywki w sezonie 2019/2020 - runda jesienna

 

  • ALESHCHENKO  MYKHAILO
  • BŁASZCZYK  MARIUSZ
  • BOROŃ  KACPER
  • DRZEWIECKI  ROBERT
  • JANIK ADAM
  • KLUŹNIAK KUBA
  • KOKOT RADOSŁAW
  • KOSZOWNIK PAWEŁ
  • KOŻUCH JAN
  • LAMIK  PIOTR
  • LANKAMER  PAWEŁ
  • MUSIAŁCZYK  KRYSTIAN
  • NOWAK  JAN
  • PAWLAK  KACPER
  • PRÓBA JAKUB
  • RATAJCZAK KRYSTIAN
  • SZAŁAJ DANIEL
  • ŚLEDZIONA PAWEŁ

      

       TRENER:  KOŻUCH RAFAŁ              tel.607347636