Żak Starszy F1 - 2013-2014

Żak Starszy F1 - 2013-2014


Żak Starszy F1 - 2013-2014 - tabela

ŻAK STARSZY F1 ROCZNIK 2013-2014 -  LIGA OKRĘGOWA  GR.A

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ORLIK I BLACHOWNIA 12 28 9 1 2 40:19
2 LOT II KONOPISKA 12 22 7 1 4 56:38
3 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 12 20 6 2 4 58:36
4 SKRA II CZĘSTOCHOWA 12 0 0 0 12 12:73

 

ŻAK STARSZY F1 ROCZNIK 2013-2014 -  LIGA OKRĘGOWA  GR.H

 

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LOT I KONOPISKA 9 27 9 0 0 43:6
2 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 9 13 4 1 4 24:20
3 ORLIK II BLACHOWNIA 9 8 2 2 5 16:34
4 ALEX ALEKSANDRIA 9 4 1 1 7 5:28

 

Żak Starszy F1 - 2013-2014 - terminarz

ŻAK STARSZY F1 ROCZNIK 2013-2014 -  LIGA OKRĘGOWA  GR.A

 

Kolejka nr 1
2021-09-01/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - LOT II KONOPISKA 3:4
2021-09-01/17:20 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 2:2
2021-09-01/17:40 LOT II KONOPISKA - ORLIK I BLACHOWNIA 4:5
2021-09-01/18:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 2:10
2021-09-01/18:20 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - LOT II KONOPISKA 5:2
2021-09-01/18:40 ORLIK I BLACHOWNIA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 2:0
Kolejka nr 2
2021-09-13/17:00 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 1:0
2021-09-13/17:20 ORLIK I BLACHOWNIA - LOT II KONOPISKA 0:2
2021-09-13/17:40 SKRA II CZĘSTOCHOWA - LOT II KONOPISKA 1:4
2021-09-13/18:00 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 1:4
2021-09-13/18:20 ORLIK I BLACHOWNIA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-09-13/18:40 LOT II KONOPISKA - RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 5:5
Kolejka nr 3
2021-09-27/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 4:1
2021-09-27/17:20 LOT II KONOPISKA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 15:2
2021-09-27/17:40 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 12:0
2021-09-27/18:00 ORLIK I BLACHOWNIA - LOT II KONOPISKA 4:1
2021-09-27/18:20 LOT II KONOPISKA - RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 7:6
2021-09-27/18:40 SKRA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 0:7
Kolejka nr 4
2021-10-11/17:00 LOT II KONOPISKA - ORLIK I BLACHOWNIA 3:5
2021-10-11/17:20 SKRA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 3:9
2021-10-11/17:40 ORLIK I BLACHOWNIA - RAKÓW III CZĘSTOCHOWA 1:4
2021-10-11/18:00 LOT II KONOPISKA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-10-11/18:20 SKRA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 1:3
2021-10-11/18:40 RAKÓW III CZĘSTOCHOWA - LOT II KONOPISKA 2:6

 

ŻAK STARSZY F1 ROCZNIK 2013-2014 -  LIGA OKRĘGOWA  GR.H

 

Kolejka nr 1
2021-09-06/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:8
2021-09-06/17:20 LOT I KONOPISKA - ALEX ALEKSANDRIA 3:0
2021-09-06/17:40 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ALEX ALEKSANDRIA 3:0
2021-09-06/18:00 ORLIK II BLACHOWNIA - LOT I KONOPISKA 1:8
2021-09-06/18:20 LOT I KONOPISKA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2:1
2021-09-06/18:40 ALEX ALEKSANDRIA - ORLIK II BLACHOWNIA 0:3
Kolejka nr 2
2021-09-20/17:00 LOT I KONOPISKA - ORLIK II BLACHOWNIA 5:2
2021-09-20/17:20 ALEX ALEKSANDRIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:3
2021-09-20/17:40 ORLIK II BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:4
2021-09-20/18:00 LOT I KONOPISKA - ALEX ALEKSANDRIA 7:0
2021-09-20/18:20 ALEX ALEKSANDRIA - ORLIK II BLACHOWNIA 0:3
2021-09-20/18:40 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA 0:3
Kolejka nr 3
2021-10-04/17:00 ALEX ALEKSANDRIA - LOT I KONOPISKA 0:5
2021-10-04/17:20 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 4:4
2021-10-04/17:40 LOT I KONOPISKA - ORLIK II BLACHOWNIA 4:1
2021-10-04/18:00 ALEX ALEKSANDRIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:0
2021-10-04/18:20 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LOT I KONOPISKA 1:6
2021-10-04/18:40 ORLIK II BLACHOWNIA - ALEX ALEKSANDRIA 1:1
Kolejka nr 4
2021-10-18/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ALEX ALEKSANDRIA -:-
2021-10-18/17:20 ORLIK II BLACHOWNIA - LOT I KONOPISKA -:-
2021-10-18/17:40 ALEX ALEKSANDRIA - LOT I KONOPISKA -:-
2021-10-18/18:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2021-10-18/18:20 ORLIK II BLACHOWNIA - ALEX ALEKSANDRIA -:-
2021-10-18/18:40 LOT I KONOPISKA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-

 

 

 

Żak Starszy F1 - 2013-2014 - kadra

ŻAK STARSZY F1 ROCZNIK 2013-2014 -  LIGA OKRĘGOWA  

 

Rozgrywki w sezonie 2021/2022 - runda jesienna

  • BILIK  KRZYSZTOF
  • CIERPIAŁ  OLIWIER
  • DOBOSZ MATEUSZ
  • GAJZNER  ANTONI
  • GAWĘDA  ALEKSANDER
  • GAWĘDA  ZUZANNA
  • GOLBA  JAN
  • GURTOWSKI  KACPER
  • JEZIOROWSKI  KACPER
  • KAROŃSKA-SAYERS JULIA
  • KAROŃSKI-SAYERS  ALAN
  • KRAWCZYK IGOR
  • ŁĄPIERZ MARCEL
  • OLEJNICZAK ROKSANA
  • OLESIAK  JAKUB
  • PISULA  NATAN
  • PLUTA  KRZYSZTOF
  • PTAK SZYMON
  • PYDA  MIKOŁAJ
  • SOBORAK  WOJCIECH 
  • STASZCZYK  ADAM
  • SULIGA  SEBASTIAN
  • SWAT  LEON
  • SZYDŁOWSKI  OLAF
  • TOLL  KAMIL

 

TRENER - DAWIDSON GRZEGORZ  tel.781780165