Drugie miejsce Orlików w Lublińcu

Bardzo dobry start zanotowali Orlicy r.2010 na turnieju w Lublińcu z okazji Dnia Dziecka. W gronie dziesięciu zespołów zajęli drugie miejsce.

W pierwszej fazie turnieju wygrali dwa pojedynki - 2:0 Z ŁKS Sparta II Lubliniec oraz 3:1 z Juventus Academy Piekary Śląskie. W trzecim meczu przyszedł chyba moment rozluźnienia co zaowocowało przegraną 0:3 z Akademią Sportową I Lubliniec. W ostatnim pojedynku padł remis 1:1 z Herkulesem Kochanowice. Drużyna rozegrała w tej fazie turnieju dwa bardzo dobre mecze, słabszy trzeci oraz czwarty gdzie podnieśli się z kolan.

W grupie złotej zespół rozegrał cztery bardzo dobre spotkania. W pierwszym udał się zespołowi rewanż w grupie zasadniczej i pokonali 1:0 Akademię ż I Lubliniec. W kolejnym wygrał 1:0 ze Zniczem Kłobuck. W trzecim pojedynku przegrał 0:1 z Zagłębiem Sosnowiec po bardzo wyrównanej i zaciętej grze. W ostatnim meczu pokonał 1:0 Herkulesa Kochanowice. Osiągnięte wyniki pozwoliły uplasować się na drugim miejscu.

Turniej wygrał zespół Zagłębia Sosnowiec.

Cieszy fakt, iż na ręce naszego zawodnika Szymona Haładaja, trafiła statuetka dla najlepszego zawodnika.

Patrząc na grę i styl naszego zespołu możemy być bardzo zadowoleni. Na pochwałę zasługuje cała drużyna.

Zespół Orlika, miał doskonałą okazję konfrontacji z innymi zespołami niż dotychczas przychodziło mu grać.

 

Skład Orlika:

Pawlikowski Paweł, Majcherczyk Emil, Lach Filip, Bugaj Nicola, Haładaj Szymon, Kmieć Bartosz, Sienkiewicz Jan, Kusiński Bartosz, Pasieka Łukasz, Szostak Adam, Pawlak Oskar

Trener: Lankamer Piotr