,,Boży" i ,,Johny" w nowych klubach

W bieżącym okienku transferowym z naszą seniorską drużyną żegna się dwójka bramkostrzelnych napastników: 28 letni - Przemysław Majczyna i 21- letni Jan Kożuch. 

Obaj zawodnicy zajmują pierwsze dwa czołowe miejsca w klasyfikacji strzelców w naszym klubie i walnie przyczyniali się do osiaganych zwycięstw tak i w drużynie seniorskiej jak i drużynach młodzieżowych. Ich przejścia odbywają się na zasadzie transferów definitywnych.

 

Przemysław Majczyna związany z klubem jest od daty jego powstania 23 stycznia 2007 roku, gdzie występował w roli zawodnika oraz przez długi okres czasu pełnił funkcje trenera w grupach młodzieżowych. Obecnie związał się z klubem Płomień Częstochowa, gdzie trenerem seniorów jest dobrze nam znany trener Ireneusz Jura, pracujący jeszcze niedawno w Orliku Blachownia. 

 

Jan Kożuch jest wychowankiem klubu, gdzie swoją przygodę rozpoczynał pod okiem trenera Tomasza Sobczaka. Z powodzeniem grał w drużynach młodzieżowych i seniorskiej, gdzie był pewnym punktem zespołu. Obecnie związał się z klubem Sokół Wręczyca i w drużynie seniorów będzie pod skrzydłami swojego taty Rafała Kożucha, który także związany jest bardzo z naszym klubem, gdzie pełnił funkcje trenera w grupach młodzieżowych a ostatnio seniorów.

 

Obojgu zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie biało-pomarańczowych barw oraz zdobywane bramki.

Życzymy powodzenia w nowych klubach.