Kolejny sparing młodzików

Młodziki naszego klubu rozegrali drugi sparing przed rozgrywkami ligowymi. Rywalem również była drużyna UKS Raków Częstochowa. Od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry i graliśmy naprawdę bardzo dobre zawody. Mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki do przerwy przegrywaliśmy 0:2 po bramce z rzutu rożnego oraz po kontrze gości. Jednak przerwa przebiegła dość spokojnie, bo chłopcy naprawdę grali fajnie i mieli mnóstwo sytuacji, aby wynik był zupełnie inny. Po przerwie nasza przewaga się jeszcze bardziej zarysowała i chłopcy pokazując charakter, wolę walki oraz dalej dobrą piłkę odwrócili losy meczu i wygrali ostatecznie 3:2.

Orlik Blachownia - UKS Raków Częstochowa 3:2

Majcherczyk Emil - Jafra Bartłomiej, Bednarek Bartosz, Pawlikowski Paweł, Ścisłowski Mikołaj, Pawlak Oskar, Haładaj Szymon, Nechai Stanislav, Stobrawa Aleksander, Kmieć Bartosz, Skorupski Mateusz, Mikołajczyk Dominik, Brymora Borys

Trener: Szczypiór Przemysław