Lot odleciał seniorom

W kolejnym meczu kontrolnym nasi seniorzy udali się do Aleksandrii na mecz z Lotem Konopiska. Nie była to udana wyprawa dla naszej drużyny. Przez większą część, mecz toczył się pod dyktando naszych przeciwników, którzy w tym meczu byli zdecydowanie lepiej dysponowani pod kjażdym względem. Na przerwę schodziliśmy z stratą dwóch goli i tylko naszemu bramkarzowi zawdzięczać można, że strata nie była większa. Druga część spotkania w naszym wykonaniu wyglądała nieco lepiej w ofensywie, niestety defensywa szwankowała w dalszym ciągu co skończyło się stratą kolejnych bramek. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla Lotu, po dwóch trafieniach Ratajczaka ze strony Orlika. Widać iż oba zespoły są na innym etapie przygotowań, naszym zawodnikom brakowało świeżości, szybkości i dynamiki, przez co w niektórych akcjach nie nadążali za zwodnikami gospodarzy. Jasnymi punktami w drużynie byli: bramkarz Aleshchenko, który wybronił zespół przed utratą jeszcze wiekszej ilości bramek oraz dwójka młodych zawodników Pawlak oraz Janik. 

Przed zespołem Orlika jeszcze kolejne spotkania i ponad miesiąc treningów, gdzie będą pracować już nad szybkością i motoryką. Rozgrywki ligowe w klasie A ruszają 8-9 sierpnia.

 

 

Lot Konopiska - Orlik Blachownia  7:2 (2:0)

1:0 - 16'

2:0 - 23'

3:0 - 51'

4:0 - 61'

5:0 - 71'

5:1 - 77' Ratajczak

6:1 - 82'

6:2 - 87' Ratajczak

7:2 - 89'

 

 

Skład Orlika:

Aleshchenko Mykhailo, Boroń Kacper, Janik Adam, Koszownik Paweł, Lamik Piotr, Leśniczek Łukasz, Pawlak Kacper, Ratajczak Krystian, Trajdos Rafał, Banasik Jacek, Majczyna Przemysław, Klusek Marcin, zaw. test. 

Trener: Kożuch Rafał