Mecze młodszych orlików

Po planowych treningach Orlik Blachownia rocznik 2012/2013 rozegrał w sobotę kolejny sparing. Do Blachowni przyjechała drużyna Lot Konopiska, z którą nasz zespół rozegrał półtoragodzinny sparing. Na tle swoich rówieśników z Konopisk, nasi zawodnicy prezentowali bardzo duże umiejętności piłkarskie, zdobywając także sporo bramek. W meczu tym sporo czasu na boisku spędzili też chłopcy z rocznika 2013 i wtedy mecz się wyrównał, a nasi rywale mogli częściej gościć pod naszą bramką.

W niedzielę chłopcy z rocznika 2013 wsparci rocznikiem 2014 pojechali na sparing do Częstochowy, aby na hali rozegrać mecz z drużyną Sportowej Częstochowy. Najpierw graliśmy na dwóch boiskach w formule 3x1 i tutaj nasze obie drużyny bardzo dobrze sobie radziły. Po krótkiej przerwie zagraliśmy na całym boisku w formule 4x1 i tutaj niestety poziom gry naszej drużyny mocno się obniżył, mimo że drużyna gospodarzy też nie prezentowała jakiegoś wysokiego poziomu.

 

Orlik Blachownię w tych meczach reprezentowali :

Mikołajczyk Dominik, Skorupski Mateusz, Wójcik Alan, Jachimczak Filip, Stobrawa Aleksander, Cierpiał Oliwier, Gajzner Antoni, Swat Leon, Karoński Alan, Jeziorowski Kacper.

Trener: Grzegorz Dawidson