Meczycho młodzików w Żarkach

Ależ meczycho zafundowali nam młodziki naszego klubu i Zielonych Żarek. A wszystko przez to, że zanim dobrze wysiedliśmy z busa już przegrywaliśmy 3:0. Na szczęście chłopcy szybko się otrząsnęli i do przerwy doprowadzili do remisu oraz mieli jeszcze sporo sytuacji aby nawet prowadzić. Druga połowa to znów powtórka z rozrywki. Początek i znów brak koncentracji i szybko stracone dwie bramki i znów podnosimy się po tych ciosach i doprowadzamy do remisu, a i mamy kolejne sytuację aby wygrać. Mecz zakończony remisem. Na plus na pewno fakt, że chłopcy mimo dwukrotnego leżenia na deskach podnoszą się i doprowadzają do remisu. Na minus fakt, że słabo wchodzimy w mecz czy w drugą połowę, co świadczy o tym, że mamy problem z koncentracją.

Majcherczyk Emil, Kusiński Bartosz, Ścisłowski Mikołaj, Pasieka Łukasz, Jafra Bartłomiej, Bednarek Bartosz, Stobrawa Aleksander, Skorupski Mateusz, Mikołajczyk Dominik, Dusiński Igor, Kmieć Bartosz, Haładaj Szymon, Sienkiewicz Jan, Pawlak Oskar

Trener: Szczypiór Przemysław