Młodzicy pokonują Stradom

Nietypowo, bo w poniedziałek 19 października przy sztucznym oświetleniu zespół młodzików Orlika podejmował na własnym boisku drużynę Stradomia II Częstochowa. Zespół gości na mecz do Blachowni przyjechał wsparty zawodnikami z pierwszej drużyny. Początek meczu to przewaga w polu gości z Częstochowy ale to jednak zespół Orlika jako pierwszy zdobywa bramkę. W pierwszej połowie spotkania na każde trafienie Kamila Bochenka drużyna z Częstochowy odpowiadała wyrównującym golem, dlatego też ta część meczu zakończyła się remisem 3:3. Częste zmiany całego zespołu gości sprawiły, że na początku drugiej połowy Stradom zdobywa 3 bramki z rzędu , wychodząc na prowadzenie 6:3. Zespół z Blachowni grał jednak do samego końca. Ostatnie 10 minut spotkania to pogoń za bramkami zespołu Orlika. W tym czasie 4 razy bramkarza gości pokonuje Bochenek doprowadzając do wygranej gospodarzy. Brawa za walkę do samego końca należą się całej drużynie tym bardziej, że zabrakło podstawowego bramkarza a na ławce rezerwowych w skutek kontuzji i chorób mieliśmy jednego zawodnika.

Orlik Blachownia - Stradom II Częstochowa 7:6 (3:3)

Przybylski Filip (br) , Bochenek Kamil (7) , Jerzowski Jakub, Drogosz Jakub, Kałużyński Wiktor, Zioło Filip , Dębski Oliwier, Czerkieski Antoni, Sobczak Kuba, Rakus Dawid, Żabicki Wiktor

Trener: Maciej Furmanek