Młodzicy sparingowo w Truskolasach

W sobotę 18 lipca drużyna młodzików z rocznika 2008/2009 rozegrała na boisku w Truskolasach kolejny sparing. Tym razem naszym przeciwnikiem była miejscowa Olimpia. Ze względu na okres urlopów i wypoczynku na mecz udaliśmy się w ośmioosobowym składzie. Ponieważ zespół gosodarzy posiadał w swoim składzie 2 bramkarzy, więc w pierwszej połowie w naszej bramce stanął jeden, w drugiej drugi bramkarz Olimpii. W pierwszej części spotkania widać było duże luki w grze obronnej naszego zespołu. Pomimo tego na każdą bramkę gospodarzy odpowiadaliśmy golami Kamila Bochenka. Do przerwy przegrywaliśmy 4-5. W drugiej części meczu więcej przy piłce przebywali zawodnicy z Blachowni, Kilka składnych akcji , szczególnie w końcówce spotkania mogło się podobać, ale brakowało skuteczności i wykończenia. Gospodarze bramki zdobywali po indywidualnych błędach naszych zawodników. Na wyróżnienie zasługuje postawa Bochenka (4 bramki), Przybylskiego i Bącala

Filip, Żabicki Wiktor, Kałużyński Wiktor, Bącal Igor, Drogosz Jakub, Radzioch Konrad, Bochenek Kamil, Bryła Ksawery, trener Maciej Furmanek

Wynik 9-6 (5-4) dla Olimpii , bramki Bochenek Kamil - 4, Drogosz Jakub, Bryła Ksawery po 1