Orlicy sparingowo z Dream Team

W niedzielny poranek drużyna orlików r.2010/2011, gościła zespół Dream Team Tarnowskie Góry, z którym miała okazję już rywalizować ale na hali. Mecz dostarczył licznie zgromadzonym widzom sporo emocji ponieważ obie drużyny stoczyły bardzo wyrównany i zacięty pojedynek, pokazując spore umiejętności piłkarskie. Widzieliśmy dużo pojedynków jeden na jeden, a także gry zespołowej, akcje były bardzo dynamiczne, z wieloma sytuacjami bramkowymi zakończonym strzałami. Walka trwała na każdym skrawku boiska. Lepiej w mecz weszła nasza drużyna, która po pierwszej tercji (grano 3x39min) wygrywała trzema bramkami. W drugiej tercji goście odrobili straty i wynik meczu był remisowy. W trzeciej odsłonie meczu emocje osiągnęły zenitu i walka trwała na całego. Goście z Tarnowskich Gór wygrywają mecz jedną bramką. Cieszy możliwość gry z tak silnym i wymagającym rywalem oraz jakość gry jaką zaprezentował nasz zespół. Wszyscy zawodnicy Orlika zasługują na pochwałę. Drużynie i trenerom z Tarnowskich Gór dziękujemy za przyjazd i mecz.

Pawlikowski Paweł, Dusiński Igor, Lach Filip, Sienkiewicz Jan, Haładaj Szymon, Pawlak Oskar, Kmieć Bartosz, Jafra Bartłomiej, Włodarski Dawid,

Trener: Lankamer Piotr