Orlicy wygrywają w turnieju ,,Blachownia Cup 2021"

W dniu 103 rocznicy Święta Niepodległości 11 listopada, na naszej hali w Blachowni odbył się XII Turniej Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2021'' dla rocznika 2012 i młodsi. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna i wygrała cały turniej nie ponosząc porażki. W pierwszym meczu pokonaliśmy Sportową Częstochowę 3:1. W kolejnym spotkaniu odbyło się jedno z najbardziej emocjonujących meczy tego turnieju. Na minutę przed końcem strzelamy wyrównującego gola a równo z syreną końcową, zwycięskiego gola i wygrywamy w dramatycznych okolicznościach ze Skrą Częstochowa 2:1. Ach za takie mecze kocha się piłkę nożną. W kolejnych spotkaniach pokonujemy wysoko UKS Raków Częstochowa i Herkules Kochanowice. W ostatnim meczu po festiwalu nieskuteczności, remisujemy 0:0 z Victorią Częstochowa ale ten punkt pozwolił nam osiągnąć ostateczny triumf.

Orlik Blachownia wygrywa turniej przed Skrą Częstochowa oraz Victorią Częstochowa. Czwarte miejsce zajmuje Sportowa Częstochowa, piąte Herkules Kochanowice a na miejscu szóstym plasuje się UKS Raków Częstochowa.

 

Gratulacje za bardzo dobrą grę oraz wygranie turnieju dla drużyny złożonej z rocznika 2012 i 2013. Warto podkreślić iż chłopcy na codzień trenują i grają w dwóch różnych drużynach.

 

Skład Orlika:

Jachimczak Filip, Wójcik Alan, Stobrawa Aleksander, Bednarek Bartosz, Skorupski Mateusz, Toll Kamil, Jeziorowski Kacper, Gajzner Antoni

Trener: Szczypiór Przemysław