Postawili się liderowi

W meczu V kolejki ligi okręgowej młodzików gościliśmy u siebie zdecydowanego lidera tej ligi, który ma komplet punktów ,najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek. Jednak nasi młodzi zawodnicy, którzy poza dwoma zawodnikami występują w roczniku starszym nie pękli przed zdecydowanym faworytem meczu i do 60 minuty byli swoją walką i zaangażowaniem prawdziwym utrapieniem dla gości. Przy wyniku 1:1 w okolicy właśnie 60 minuty nastąpiło pięciominutowe zaćmienie i w owych pięciu minutach straciliśmy aż 4 gole. W końcówce Stradom dołożył jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrał 6:1. Mimo wysokiej porażki chłopców za ten mecz należy pochwalić, gdyż dali z siebie wszystko, aby wynik był inny, a chyba o to w sporcie chodzi i tylko to można obiecać. Myślę, że Stradom zdecydowanie zapamięta chłopców z tego meczu, gdyż był to dla nich do tej pory najtrudniejszy mecz.

Orlik Blachownia - Stradom Częstochowa 1:6

Jachimczak Filip - Wójcik Alan, Kluczniak Ksawery, Bednarek Bartosz, Pijet Szymon, Matyja Jakub, Skęda Jakub, Mikołajczyk Dominik, Skorupski Mateusz, Wypart Miłosz, Mucha Jakub, Wroński Miłosz

Trener: Szczypiór Przemysław