Przegrana orlików w ciemnościach

Drugi zespół Orlika r.201/2011 w meczu ligi okręgowej, zmierzył się u siebie z drużyną Stradomia Częstochowa. Rywal górował znaczenie warunkami fizycznymi nad nami, ale pod względem gry byliśmy równorzędnym partnerem. Na każdego zdobytego gola przez zespół gości odpowiadaliśmy bardzo szybko. Na całym boisku trwała walka o każdą piłkę i nikt nie odstawiał nogi. Zawodnicy Orlika dobrze rozgrywali piłkę i stwarzali dużo sytuacji bramkowych. Na przerwę schodziliśmy ze stratą jednego gola. W drugiej połowie oglądaliśmy ponownie bardzo zacięty mecz, przerwany na 8 minut przez awarię oświetlenia. Pomimo bardzo dobrej i ambitnej gry, zeszliśmy z boiska przegrywając 8:6.

Orlik Blachownia - Stradom Częstochowa 6:8 (4:5)

Pawlikowski Paweł, Majcherczyk Emil, Ścisłowski Mikołaj, Lach Filip, Pawlak Oskar, Pasieka Łukasz, Haładaj Szymon, Włodarski Dawid, Kmieć Bartosz, Jafra Bartłomiej

Trener: Lankamer Piotr