Przegrana ze Skrą

Na ostatni mecz w lidze okręgowej, starsi orlicy r.2010/2011 udali się do Częstochowy ze Skrą r.2011. Trudne warunki pogodowe a co za tym idzie też stan boiska, nie ułatwiały zadania obu drużynom w normalnej grze. Jednak zespoły Orlika i Skry stoczyły bardzo ciekawy i zacięty pojedynek, z którego zwycięsko wyszli gospodarze. Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra z licznymi sytuacjami podbramkowymi, których więcej miał jednak Orlik i przy większej skuteczności powinien prowadzić w tym meczu. Jednak to gospodarze prowadzili po dwóch trafieniach w 16' oraz 19' i dopiero w 27' padła bramka dla Orlika. W drugiej połowie trwała wymiana ciosów a bramki padały z jednej i z drugiej strony. Na 9' przed końcem spotkania był remis 5:5. Dwa ostatnie ciosy zadali młodzi częstochowianie i pomimo doskonałych okazji bramkowych Orlika, to oni cieszyli się z końcowego sukcesu. Orlikowi na osłodę pozostał fakt, iż na koniec sezonu zajął w swojej grupie pierwsze miejsce z dziewięcioma zwycięstwami i jedną porażką. Gratulujemy całej drużynie.

Skra Częstochowa - Orlik Blachownia 7:5 (2:1)