Rafał dziękujemy !

Z końcem sierpnia trener drużyny seniorów Orlika Blachownia - Rafał Kożuch, po ponad dwuletniej pracy z zespołem zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Przypomnijmy, iż w 2018 roku w grudniu objął drużynę grającą jeszcze w A klasie próbując ratować ją przed spadkiem, jednak mała ilość punktów zebrana jeszcze na jesień oraz dobra gra i wyniki w rundzie wiosennej nie uchroniła przed spadkiem. W kolejnym sezonie podjął się wywalczenia awansu z powrotem do klasy A i po bardzo dobrej rundzie wiosennej i przerwie związanej z pandemią koronawirusa, wraz z drużyną zdobył upragniony awans.

Start zespołu w klasie A w sezonie 2020/2021 nie spełnił jego osobistych oczekiwań i dla ratowania drużyny przed spadkiem, podjął decyzję o rozstaniu. 

Trener Kożuch związany jest z klubem od wielu lat prowadząc w nim drużyny młodzieżowe. Miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy go na ławce trenerskiej w naszym klubie.

 

Zarząd klubu UKS Orlik Blachownia, serdecznie dziękuje trenerowi Rafałowi za pracę włożoną w drużynę seniorów oraz cały klub.

Dziękujemy.