Remis młodzików z Ajaksem

W sobotnie południe drużyna młodzików zmierzyła się z Ajaksem Częstochowa (2011). W pierwszej połowie bardzo dobra gra naszej drużyny, jedyną sytuację Ajaks miał po naszym prostym błędzie, niestety wykorzystaną. Do przerwy wynik 2:1 dla nas. Po przerwie podnosimy prowadzenie na 3:1 i następuje rozprężenie które goście skrzętnie wykorzystują i w 8 minut strzelają nam 3 bramki. Jednak chłopcy grali do końca i strzelili wyrównującego gola a mieli także sytuację aby strzelić zwycięskiego. Dobry mecz dla kibiców, obie drużyny , zwłaszcza w drugiej połowie na dużej intensywności, dużo sytuacji, dużo bramek.

Majcherczyk Emil, Kusiński Bartosz - Milczarski Wojciech, Ścisłowski Mikołaj, Pawlikowski Paweł, Pasieka Łukasz, Pawlak Oskar, Sienkiewicz Jan, Stobrawa Aleksander, Kmieć Bartosz, Skorupski Mateusz

Trener: Szczypiór Przemysław