Remis seniorów w Czarnym Lesie

W kolejnym meczu nasza drużyna mierzy się z przeciwnikiem z czubka tabeli. Po ostatniej pechowej porażce u siebie z Cykarzewem tym razem pojechaliśmy do Czarnego Lasu. Początek pierwszej połowa to dominacja gospodarzy , która została potwierdzona dwoma bramkami. Orlik wszedł w mecz dopiero po 30 minutach gry i od razu mógł się cieszyć z bramki kontaktowej po strzale Janika z 20 metra bramkarz Płomienia odbija piłkę a dobija ją Lisek. Niestety sędzia dopatruje się spalonego. Od tego momentu mecz się wyrównuje, ale wynik do przerwy nie ulega zmianie. Druga połowa to dominacja naszej drużyny. Zmotywowani w przerwie przez trenera Kożucha , pokazali jak się powinno grać w piłkę , widać było w ich poczynaniach charakter , zaangażowanie i wiarę w osiągnięcie korzystnego wyniku. Efektem tego była bramka zdobyta głową przez najniższego na boisku Szymańskiego. Orlik dominował w środku boiska co pozwalało na stwarzanie sytuacji bramkowych , po jednej z nich w zamieszaniu pod bramką Płomienia Janik zdobywa gola , niestety sędzia ponownie nie daje nam się cieszyć sygnalizując pozycję spaloną , którą widział tylko on. W 80 minucie przejmujemy piłkę w środku pola , dogranie na lewą stronę do Janika , ten zagrywa ją w pole karne ,a Szymański uprzedza obrońców gospodarzy i mamy 2-2. W samej końcówce mogliśmy pokusić się o zwycięstwo , lecz brakło zdecydowania i determinacji , po zagraniu Janika wzdłuż bramki Szymański nie przeciął podania , a zamykający akcję z prawej strony Błaszczyk popełnił błąd techniczny i zamiast skierować piłkę do pustej bramki , uderzył obok niej. Po ciężkim meczu wywozimy z Czarnego Lasu 1 punkt , choć jest nie dosyt to zawsze coś i dalej liczymy się w walce o utrzymanie.

Płomień Czarny Las - Orlik Blachownia  2:2 (2:0)