Seniorzy wygrywają w Krasicach

Pojedynek seniorów w Krasicach, był doskonałą okazją na zdobycie trzech punktów po dwóch porażkach z rzędu. W pierwszej połowie padły trzy bramki, po których gospodarze schodzili na przerwę zadowoleni. Najpierw w 20’ Krasice zdobyły gola, na co szybko bramką Majczyny w 22’ odpowiedział Orlik. Krasiczanie ponownie objęli prowadzenie w 34’. Choć okazje na kolejne bramki były, to żadna już nie padła. W drugiej połowie strzelali już tylko zawodnicy Orlika a prawdziwe show dał Majczyna, który w tej połowie ustrzelił klasycznego hat tricka, zdobywając dla nas bramki w 54’, 65’ oraz 72’. Przy stanie 3:2 dla Orlika zawodnik Białej Gwiazdy nie wykorzystał rzutu karnego. Piątego gola w 85’ strzelił Koszownik, czym ustalił wynik spotkania. Orlik wygrał mecz zasłużenie i zainkasował ważne trzy punkty.

Biała Gwiazda Krasice – Orlik Blachownia 2:5 (2:1)