Seniorzy w Żarkach pokonują Iskrę

W drugim spotkaniu sparingowym Orlik zmierzył się w Żarkach z B klasową Iskrą Mokrzesz. 70 minut dominacji zespołu z Blachowni mogło zostać przyćmione zastojem w ostatnich minutach meczu. Przy całkowitej kontroli i wyniku 3:0 gospodarze strzelają 2 bramki, które sparaliżowały naszą drużynę. Kolejny raz nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych sytuacji, mecz można było zamknąć dużo wcześniej. Niemniej mimo naporu przeciwnika wychodzimy zwycięsko z kolejnego starcia. Przyczyną takiego zastoju mogły być 2 urazy, które wykluczyły z gry Zawodnika Testowanego oraz Jana Nowaka oraz gra juniorów – Marcel Lankamer i Oskar Dębski zanotowali kolejne występy w 1 drużynie.

Orlik Blachownia – Iskra Mokrzesz 3:2 (1:0)

Bramki: Błaszczyk, Boroń, Rakus

Pyda Juliusz - Próba Jakub, Lipnicki Jakub, Błaszczyk Mariusz, Boroń Kacper, Klusek Marcin, Pawlak Kacper, Leśniczek Łukasz, Koszownik Paweł, Warocki Jakub, Ratajczak Krystian oraz Lankamer Marcel, Dębski Oskar, Musiałczyk Krystian, Nowak Jan, Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2, Trajdos Rafał, Rakus Adrian

Trener: Jelonek Michał