Sparing trampkarzy na Sabinowskiej

Dnia 18 czerwca trampkarze Orlika Blachownia zmierzyli się w meczu wyjazdowym ze Stradomiem Częstochowa. Był to drugi sprawdzian pomarańczowych po przerwie związanej z pandemią. Rywal dobrze znany i bardzo wymagający. Od pierwszych minut gospadrze mocno nacierali na bramkę strzeżoną przez Macieja Staśkiewicza. Niestety, kilka prostych błędów sprawiło, że prędko straciliśmy kilka goli. W drugiej części mecz mocno się wyrównał, mimo to brakowało skuteczności. Przegrywamy 7:1 Zdobywcą jedynej bramki, Maksymilian Famuła.

Stradom Częstochowa - Orlik Blachownia  7:1

Staśkiewicz Maciej, Kabała Filip, Trzciński Daniel, Magacz Jakub, Skupień Oliwier, Hajdas Kacper, Szostak Jakub, Ramian Natan, Borowiecki Jakub, Przeździecki, Parkitny Miłosz, Krysiak Filip, Famuła Maksymilian, Laufer Maksymilian, Bochenek Kamil, Gliński Patryk, Zięba Maciej, Kułaga Adrian

Trener: Majczyna Przemysław.