Trener Jelonek odchodzi do Skry

Z początkiem nowego roku stery w drużynie seniorów Orlika przejął trener Michał Jelonek, który podjął się zadania utrzymania zespołu w klasie A.  Duże zaangażowanie w losy drużyny oraz zajęcia i mecze, przy splocie sytuacji związancyh z pandemią i wewnątrz drużyny, nie pozwoliły mu do końca zrealizować zamierzonych celów. Pomimo dobrej gry w wielu meczach, zbieranych dobrych opinii, ilość zebranych punktów przez drużynę seniorów uplasował zespół na ostatnim miejscu w lidze. Ostateczna decyzja czy zespół pozostanie w klasie A czy nowy sezon spędzi w klasie B rostrzygną bliskie dni. 

Drużynę jednak nie poprowadzi już trener Michał Jelonek, który otrzymał dość lukratywną ofertę ze Skry Częstochowa i po rozmowach z prezesem Piotrem Lankamerem, postanowiono za porozumieniem stron rozwiązać umowę, która obowiązywała jeszcze na kolejny sezon. 

 

Trenerowi Michałowi dziękujemy za pracę z drużyną seniorów oraz życzymy powodzenia w nowym środowisku na niwie trenerskiej.

Warto dodać, iż pomimo odejścia trenera do innego klubu, pozostaje on jednak w naszym klubie ale już w innej roli którą sam chce pełnić dając tym wyraz swojego przywiązania do naszego klubu. Dziękujemy.