Trzeci turniej ligowy żaków

W poniedziałek odbyła się 3 kolejka ligi rocznika 2013/2014. Nasi zawodnicy rywalizowali z drużynami: Lot Konopiska, Płomień Częstochowa, Alex Aleksandria.

Na inaugurację 3 kolejki drużyna Orlika Blachownia rozgrywała spotkanie z drużyną Płomień Częstochowa. Przebieg spotkania był bardzo wyrównany i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4.

W drugim spotkaniu tego dnia, nasza drużyna podejmowała lidera grupy Lot Konopiska. Dobry początek meczu i szybko zdobyta bramka nie wystarczyło aby zatrzymać lidera grupy. Zawodnicy Lot-u w ciągu kilku akcji zdołali wyjść na prowadzenie i nie oddali go już do końca. Mecz zakończył się porażką 4:1, jednak wynik nie odzwierciedlał przebiegu spotkania.

W trzecim meczu tego dnia Orlik Blachownia grał z drużyną Alex Aleksandria. Można powiedzieć że w tym meczu to bramkarze obu drużyn odegrali główną rolę. Spotkanie było bardzo wyrównane i do ostatniego gwizdka nie było wiadomo kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

 

Orlik Blachownia wystąpił w składzie:

Gawęda Zuzanna, Korońska Julia, Olejniczak Roksana, Staszczyk Adam, Soborak Wojciech, Golba Jan, Pisula Natan, Bilik Krzysztof, Gawęda Aleksander, Suliga Sebastian

Trener: Redlicki Norbert