Wiadomości o Turnieju ,,Orlik Cup 2019" dla rocznika 2009

Poznaliśmy drużyny oraz harmonogram tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ,,Orlik Cup 2019" dla rocznika 2009 i młodsi. W tegorocznej edycji wystapi dwanaście drużyn, które będą rywalizować na trzech boiskach. Turniej odbędzie się 16 czerwca na obiekcie OSiR-u Blachownia w godznach 9.00-15.00. 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Wystąpią zespoły:

1. UKS Orlik Blachownia I

2. UKS Orlik Blachownia II

3. UKS Herkules Kochanowice

4. MUKS Szóstka Radomsko

5. LZS Start Lgota Wielka

6. Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa

7. GKS GieKSa Katowice Filia Południe

8. Sparta Lubliniec

9. Naprzód Ostrowy

10. Stradom Częstochowa

11. OKS Olesno

12. Płomień Częstochowa

 

 

HARMONOGRAM GIER:

 

     Gr.I

  1. Orlik Blachownia
  2. Naprzód Ostrowy
  3. OKS Olesno
  4. Stradom Częstochowa
  5. Sportowa Częstochowa
  6. Szóstka Radomsko

 

 

 

                                               Boisko A                                              Boisko B                                          Boisko C

 

godz. 9.00-9.17                     Orlik - Szóstka           :                      Naprzód - Sportowa   :                       OKS - Stradom          :

godz. 9.40-9.57                     Orlik - Naprzód          :                       OKS - Szóstka           :                       Stradom - Sportowa  :

godz.10.10-10.27                  Orlik - OKS                :                       Stradom - Naprzód    :                       Sportowa - Szóstka    :

godz.10.50-11.07                  Orlik - Stradom          :                       Sportowa  - OKS       :                       Szóstka - Naprzód      :

godz.11.30-11.47                  Orlik - Sportowa        :                        Szóstka - Stradom    :                       Naprzód- OKS            :

 

 

      Gr.II

  1. Orlik II Blachownia
  2. Start Lgota Wielka
  3. GKS GieKSa Katowice
  4. Herkules Kochanowice
  5. Płomień Częstochowa
  6. Sparta Lubliniec

 

 

 

                                                Boisko A                                              Boisko B                                        Boisko C

 

godz. 9.20-9.37                     Orlik II - Sparta         :                     Start – Płomień          :                       GKS - Herkules         :          

godz.10.00-10.17                  Orlik II – Start           :                      GKS - Spart               :                       Herkules – Płomień   :

godz.10.30-10.47                  Orlik II - GKS            :                       Herkules - Start         :                       Płomień - Spart        :

godz.11.10-11.27                  Orlik II - Herkules      :                       Płomień – GKS          :                       Sparta - Start           :

godz.12.00-12.17                  Orlik II - Płomień       :                       Sparta - Herkules       :                       Start – GKS             :

 

 

 

Gr.1-6

1A……………………………………..

2A……………………………………..

3A……………………………………..

1B……………………………………..

2B……………………………………..

3B……………………………………..

 

 

                               Boisko A                            Boisko B                            Boisko C

 

godz.13.20-13.37                  ……….1A-3B………           :           ……….2A-2B……….          :           ……….3A-1B……….      :          

godz.14.00-14.17                  ……….1A-2B………           :           ……….2A-1B……….          :           ……….3A-3B……….      :

godz.14.40-14.57                  ……….1A-1B………           :           ……….2A-3B……….          :           ……….3A-2B……….      :

 

 

Gr.1-6

1A……………………………………..

2A……………………………………..

3A……………………………………..

1B……………………………………..

2B……………………………………..

3B……………………………………..

 

 

                                                   Boisko A                                   Boisko B                                  Boisko C

 

godz.13.20-13.37                  ……….1A-3B………           :           ……….2A-2B……….          :           ……….3A-1B……….      :          

godz.14.00-14.17                  ……….1A-2B………           :           ……….2A-1B……….          :           ……….3A-3B……….      :

godz.14.40-14.57                  ……….1A-1B………           :           ……….2A-3B……….          :           ……….3A-2B……….      :

 

 

 

 

Gr. 7-12

4A……………………………………

5A..………………………………….

6A……………………………………

4B……………………………………

5B……………………………………

6B……………………………………

 

 

 

                                                  Boisko A                                    Boisko B                                 Boisko C

 

godz.13.00-13.17                  ……….4A-6B………           :           ……….5A-5B……….          :           ……….6A-4B……….      :          

godz.13.40-13.57                  ……….4A-5B………           :           ……….5A-4B……….          :           ……….6A-6B……….      :

godz.14.20-14.37                  ……….4A-4B………           :           ……….5A-6B……….          :           ……….6A-5B……….      :