Wygrana seniorów z Lubojną

W ósmej kolejce ligowej seniorzy Orlika udali się Borowna gdzie swoje mecze rozgrywa Piast Lubojna. Na małym i nie równym boisku od początku spotkania dominowała nasza drużyna , która do przerwy prowadziła 2-0 po bramkach Kokota. Mogliśmy prowadzić dużo więcej gdyby udało się wykorzystać wszystkie sytuacje bramkowe , choć nie było łatwo je konstruować. Na początku drugiej połowy Orlik podwyższył wynik po golach Kożucha i ponownie Kokota. Przy wysokim wyniku nasza drużyna zamiast iść za ciosem odpuściła, pozwalając przeciwnikowi zagrażać bramce Aleshchenki, czego efektem była strata gola. W doliczonym czasie gry słabo prowadzący te zawody sędzia wprowadził nerwową atmosferę , dyktując rzut karny dla Lubojny w sytuacji gdy nasz bramkarz wybijał piłkę w polu karnym , wpadł na zawodnika miejscowych. Piast zamienił "jedenastkę" na drugiego gola , po wznowieniu gry Kożuch miał piłkę meczową , niestety z piłka trafiła w słupek , ale na szczęście w odpowiednim miejscu znalazł się Błaszczyk , który zdobył w tym meczu swoją drugą bramkę. Przed naszą drużyną jeszcze dwa trudne mecze tej jesieni , więc pełna mobilizacja i walka o 6 punktów.

Piast Lubojna - Orlik Blachownia  2:6 (0:2)

0:1 - 6' Kokot as.Kożuch

0:2 - 27' Kokot

0:3 - 50' Kożuch as. Ratajczak

0:4 - 52' Kokot as. Kożuch