Wygrana seniorów z rezerwami Kłomnic

W przedostatniej kolejce ligowej Orlika , nasza drużyna zmierzyła z rezerwami Gminy Kłomnice. Z pozycji w tabeli naszego rywala można było się spodziewać trudnego meczu, ale Orlik rozegrał najlepsze spotkanie w tym sezonie nie pozwalając Kłomnicom na zbyt wiele na boisku , a samemu stwarzając wiele sytuacji bramkowych. Do przerwy prowadziliśmy 2-0 po bramkach Kokota i Janika , gdzie nasz przeciwnik oddał tylko jeden celny strzał w pierwszej połowie. Druga część meczu też toczyła się pod dyktando Orlika a wynik podwyższyli Kożuch i ponownie Kokot. Gdyby nasi zawodnicy bardziej przykładali się w wykończenia akcji , wynik mógł być bardziej okazały. Za tydzień ostatni mecz tej jesieni , jedziemy do Płomienia Lgota Mała i nie będzie to łatwa przeprawa dla naszej drużyny.

Orlik Blachownia - Iskra Mokrzesz  4:0 (2:0)

1:0 - 39' Janik

2:0 - 43' Kokot (as. Janik)

3:0 - 51' Kożuch (as. Kokot)

4:0 - 68' Kokot

Aleshchenko Mykhailo, Błaszczyk Mariusz (46' Ratajczak Krystian), Lamik Piotr (46' Próba Jakub), Janik Adam, Kożuch Rafał, Kokot Radosław, Drzewiecki Robert, Nowak Jan, Koszownik Paweł, Pawlak Kacper, Szałaj Daniel

Trener: Kożuch Rafał