Wygrany mecz młodzików na szczycie

Nietypowo, bo w poniedziałek 7 września drużyna młodzików podejmowała na swoim boisku rówieśników z Klubu Sportowego Panki. Był to zaległy mecz, w ramach II kolejki rozgrywek sezonu 2020/2021. Ponieważ, KS Panki to przeciwnik , z którym w tej rundzie trzeba się liczyć, przystępowaliśmy do tego spotkania bardzo skoncentrowani. W pierwszych kilku minutach meczu zawodnicy z Blachowni uzyskali lekką przewagę w polu, niestety bez sytuacji bramkowych. Później do głosu doszli goście, stwarzając sobie kilka sytuacji do strzelenia gola . Dopiero indywidualna akcja Kamila Bochenka, który minąl kilku zawodników z Panek sprawiła, że I część spotkania zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. W II połowie meczu zarówno Orlik , jak i goście zagrali bardziej ofensywnie, dzięki czemu kibice zobaczyli kilka bramek. Gdy na 2-0 podwyższył Igor Bącal, wydawało się, że mecz będzie pod kontrolą. Chwilę później w zamieszaniu pod naszą bramką goście strzelają kontaktową bramkę. Jednak strzały Dębskiego i Bochenka doprowadziły do stanu 4-1. W końcówce spotkania dwa błędy w wyprowadzeniu piłki od bramki zakończyły się stratą dwóch goli . Ostatecznie wynik ustalił Kamil Bochenek, strzelając swojego 3 gola w tym emocjonującym meczu. W sobotę rewanż w Pankach.

Orlik Blachownia - KS Panki 5:3 (1:0)

Pawlikowski Jacek, Przybylski Filip, Drogosz Jakub, Bochenek Kamil (3), Bryła Ksawery, Bącal Igor (1), Maj Mateusz, Jerzowski Jakub, Dębski Oliwier (1), Zioło Filip ,Radzioch Konrad, Kałużyński Wiktor, Żabicki Wiktor

Trener: Maciej Furmanek