Wysoka wygrana orlików z Płomieniem

Wysokim zwycięstwem z Płomieniem oraz zajętym drugim miejscem w rozgrywkach pierwszej ligi okręgowej, zakończyli orlicy r.2010/2011 udział w tych rozgrywkach. W rundzie rewanżowej wygrali cztery spotkania a w piątym po bardzo dobrym meczu ulegli liderowi Skrze. W sobotę jednak gościliśmy drużynę z Częstochowy z którą po dość dramatycznych okolicznościach zremisowaliśmy tylko 7:7. Tym razem Orlik nie pozostawił złudzeń kto jest w meczu lepszy i choć po pierwszej połowie wygrywał tylko 2:1, to przewaga była po jego stronie. W drugiej połowie sześć kolejnych goli rozwiało te wątpliwości. W całej drużynie widać było dużą determinację i wolę walki o zwycięstwo i wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie. Na koniec meczu zawodnicy otrzymali brawa od rodziców i kibiców za grę, zwycięstwo oraz osiągnięty sukces w postaci drugiego miejsca w lidze.

Orlik Blachownia - Płomień Częstochowa 8:1 (2:1)