Wysoka wygrana orlików z Victorią

Victoria Częstochowa to kolejny rywal naszych Orlików rocznik 2010 w rozgrywkach ligowych. Drużyna gości złożona głównie z zawodników z rocznika 2011, stawiała długi czas opór drużynie Orlika. Dołożyć do tego, że w grze naszego zespołu było sporo niezdecydowania i niedokładności, pierwsza połowa była dość wyrównana. Wynik do przerwy 2:0 dla Orlika. Po przerwie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej co odrazu przełożyło się na większą ilość sytuacji bramkowych i zdobytych bramek. W drugiej połowie jeszcze sześciokrotnie pokonaliśmy bramkarza gości. Orlik wygrał zasłużenie będąc zespołem bardziej dojrzałym piłkarsko. Młodym częstochowianom należą się brawa za bardzo ambitną grę.

Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa 8:1 (2:0)

1:0 - 23' Pasieka

2:0 - 26' Dusiński

2:1 - 34' karny

3:1 - 36 ' Pawlak karny

4:1 - 41' Kusiński

5:1 - 48' Kmieć

6:1 - 54' Dusiński