Żaki 2012/2013 wiadomości

Mijający tydzień dla rocznika 2012/2013 był wypełniony przede wszystkim sparingami i turniejem dla rocznika 2013. We wtorek byliśmy na hali we Wręczycy, by przez 2 godziny zagrać z miejscowym Sokołem Wręczyca. W środę nasz zespół udał się do Częstochowy, gdzie z tamtejszą drużyną ze Stradomia zagrać dwugodzinny sparing. W czwartek odbyliśmy normalny trening na naszej hali, a w sobotę nasi zawodnicy rozegrali na hali w Blachowni 2 sparingi najpierw z drużyną Naprzód Ostrowy, a następnie z drużyną ze Sportowej Częstochowy.

Na zakończenie tygodnia czyli w niedzielę Orlik Blachownia z rocznika 2013 udał się do Częstochowy, aby po raz pierwszy wystąpić na turnieju. Był to turniej " Graj w piłke człowieku" na którym wystąpiło 12 drużyn nie tylko z Częstochowy, ale i ze Śląska, a nawet z woj. opolskiego. Jak na pierwszy występ drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze wygrywając dwa mecze, jeden zremisowała, a trzy przegrała potwierdzając duże postępy jakie w ostatnim czasie poczyniła, szczególnie w odniesieniu do tych którzy regularnie biorą udział w treningach i sparingach.

Wyniki meczów naszej drużyny na turnieju w Częstochowie.

Orlik Blachownia - Akademia Namysłów : 0 : 3

Orlik Blachownia - Sportowa Częstochowa : 1 : 6

Orlik Blachownia - Zagłębie Sosnowiec : 1 : 2

Orlik Blachownia - FA Zawiercie I : 1 : 0

Orlik Blachownia - Gwiazda Ruda Śląska : 1 : 0

Orlik Blachownia - Ajaks Częstochowa : 0 : 0

 

We wszystkich tych wydarzeniach sportowych nasz klub Orlik Blachownia reprezentowali :

Jachimczak Filip, Mikołajczyk Dominik, Skorupski Mateusz, Stobrawa Aleksander, Wójcik Alan, Wypart Miłosz, CierpiałOliwier, Drab Mateusz, Karoński Alan, Osiński Jakub, Poniedziałek Filip, Swat Leon, Toll Kamil.

Trener Grzegorz Dawidson